پشتیبانی وب سایت های Asp .net

پشتیبانی وب سایت های Asp .net بعد از اتمام طراحی وب سایت برای کسب و کارهای مختلف از جمله فروشگاهی و تولیدی و کارخانه ها انجام

زهیر صفری 1402/04/17 518
لینک کوتاه https://zoheirsoftware.com/z/c20fa84 |
پشتیبانی وب سایت های Asp .net,وب سایت های Asp .net,پشتیبانی Asp .net

تاریخچه  Asp.net

 ASP.NET مجموعه ای از ابزارهای توسعه وب است که توسط مایکروسافت ارائه شده است. برنامه هایی مانند Visual Studio .NET و Visual Web Developer به توسعه دهندگان وب اجازه می دهد تا وب سایت های پویا را با استفاده از یک رابط بصری ایجاد کنند.
البته برنامه نویسان همچنین می توانند کدها و اسکریپت های مورد نیاز برای اهداف خود را بنویسند و به وب سایت های ASP.NET اضافه کنند.
اگرچه ASP.NET اغلب به عنوان جانشین فناوری برنامه نویسی ASP شناخته می شود، اما تفاوت هایی نیز با ریشه های خود دارد، به عنوان مثال، ASP.NET از Visual Basic.NET، JScript.NET و زبان های منبع باز مانند Python استفاده می کند. گنجانده شده اند. و پشتیبانی می کند.

Asp.net | وب سایت Asp.net | تاریخچه  Asp.net | صفحات ASP.NET Web pages چیست؟

 

ASP.NET Web pages چیست؟

صفحات وب ASP.NET چارچوبی است که می توانید از آن برای ایجاد صفحات وب پویا استفاده کنید.
یک وب سایت HTML ایستا ساده. محتوای آن با نشانه گذاری HTML ایستا که در صفحه وجود دارد تعریف می شود.
صفحات پویا، مانند آنهایی که با صفحات وب ASP.NET ایجاد می شوند، به شما این امکان را می دهند که محتوای صفحه را با استفاده از کد ایجاد کنید.
صفحات داینامیک به شما این امکان را می دهند که فعالیت های مختلفی را انجام دهید. مانند گرفتن اطلاعات مشتریان ، کارهای محاسباتی حسابداری ، گرفتن نظر سنجی و... انجام بدهید.

 

پشتیبانی وب سایت Asp.net

زمانی که یک کسب و کار شخصی و سازمانی ، ایده مورد نظر خودش رو با تکنولوژی   Asp.net طراحی و پیاده سازی کرد، در اینجا مهم ترین چیزی که نیاز یک وب سایت به شمار می رودف بحث پشتیبانی و نگهداری وب سایت است.

در برخی زمان ها می بینیم که وب سایت به درستی کار میکند اما هنگام واکشی اطلاعات به زمان زیادی احتیاج دارد،  یا مسایل از این قبیل به وجود می اید ، که نیاز به یک پشتیبان متخصص در زمینه Asp.net است.

 

خدمات پشتیبانی وب سایت Asp.net

پشتیبانی از وب سایت‌های ASP.NET یکی از خدمات مهم در حوزه توسعه و نگهداری وب است. در ادامه، به برخی از خدمات پشتیبانی مربوط به وب سایت‌های ASP.NET اشاره خواهم کرد:

 

1. نگهداری و به‌روزرسانی:

این خدمات شامل رفع اشکالات و برطرف کردن خطاهای برنامه‌نویسی، به‌روزرسانی کدها و کتابخانه‌ها، بهینه‌سازی عملکرد سایت و حفظ امنیت سایت می‌باشد.

2. پشتیبانی فنی و امنیتی :

در صورتی که سایت با مشکلات امنیتی یا خطاهای فنی مواجه شدید، ما به سرعت بهبودهای لازم را انجام خواهیم  داد و  تلاش خواهیم کرد تا در اسرع وقت نسبت به رفع آنها اقدام کنیم.

مواردی که در مسائل امنیتی و فنی سایت  بررسی می شود شامل :

 •  بررسی مسایل سرور، هاست و دامنه
 • اعتبار دامنه و زمان را بررسی کنید
 • بررسی در دسترس بودن سایت شما در ساعات مختلف شبانه روز
 • بررسی سرعت بارگذاری سایت
 • امنیت صفحه ورود و ..
 • بررسی و حل مسائل امنیتی و بالا بردن سطوح امنیتی

 

این خدمات می‌تواند از طریق تلفن، ایمیل، تیکت‌های پشتیبانی آنلاین یا چت آنلاین ارائه شود.

3. مدیریت سرور:

برای سایت‌های ASP.NET، مدیریت و پیکربندی سرورها از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. این شامل نصب و پیکربندی سرورها، مانیتورینگ عملکرد سرورها، پشتیبان‌گیری و بازیابی اطلاعات و مدیریت امنیت سرور است.

4. بهینه‌سازی عملکرد:

سرعت و عملکرد سایت ASP.NET می‌تواند بر تجربه کاربران تأثیر بسزایی داشته باشد. خدمات پشتیبانی می‌توانند شامل بهینه‌سازی کدها، بهبود زمان بارگیری صفحات، کاهش مصرف منابع سرور و بهینه‌سازی پایگاه‌داده‌ها باشد.

5. امنیت و پشتیبانی پایگاه داده:

محافظت از اطلاعات حساس کاربران و پشتیبانی پایگاه داده‌های سایت از جمله مواردی است که در پشت

یبانی از سایت‌های ASP.NET مورد توجه قرار می‌گیرد. این شامل رمزنگاری اطلاعات، آپدیت و پشتیبان‌گیری منظم از پایگاه داده‌ها و مدیریت دسترسی‌ها است.

6. پیاده‌سازی امکانات جدید یا توسعه وب سایت :

در صورتی که نیاز به اضافه کردن ویژگی‌ها و امکانات جدید به سایت ASP.NET وجود داشته باشد، تیم پشتیبانی می‌تواند در توسعه و اجرای این امکانات نقش داشته باشد.

مهمترین نکته در انتخاب یک شرکت یا تیم پشتیبانی وب سایت ASP.NET، تجربه و تخصص آنها در این زمینه است. همچنین، ارتباط موثر و هماهنگی با تیم پشتیبانی نقش مهمی در کیفیت خدمات ارائه شده ایفا می‌کند.

پشتیبانی وب Asp.net | پشتیبانی وب Asp.net Mvc | پشتیبانی وب Asp.net Core |

7- رفع خطاهای کد نویسی

 

در وب سایت های که با Asp.net اختصاصی طراحی شده اند در حین کار و اجرای وب سایت با خطاهای مواجه میشویم. این خطاها شامل

 • برطرف کردن خطاهای کد نویسی Asp.net
 • برطرف کردن خطاهای کد نویسی css,javascript

 

8- بارگزاری و تولید محتوا مطابق استاندارد سئو

 هرکسب و کاری که با asp.net  وب سایت خود را طراحی کند ، برای اینکه وب سایت بروز و پویا داشته باشد نیاز به بارگزاری اطلاعات که شامل متن و تصویر و فیلم دارد.

مواردی که در تولید و بار گزاری محتوا ما انجام می دهیم

 • تولید محتوای باز نویسی و تالیفی (همراه با متن و تصویر سئو شده)
 • وارد کردن تعداد متن دلخواه به وب سایت شما به انتخاب شما

 

9- طراحی  دیزاین صفحات دلخواه

زمانی که شما وب سایت را طراحی می کنید در پروسه کاری نیاز به فرم های دلخواه می باشد ما برای شما صفحات جذاب و کاربردی طراحی می کنیم.

این صفحات شامل

 • فرم های گرفتن اطلاعات مشتری یا کاربران
 • فرم های محاسباتی
 • صفحات سفارشی

پشتیبانی وب Asp.net | پشتیبانی وب Asp.net Mvc | پشتیبانی وب Asp.net Core |

 

5- پشتیبانی  7/24

ما در طول روز هفته و به صورت 24 ساعت آماده پاسخگویی به درخواست ها و سوالات شما هستیم.

نحوه ارتباط با ما :

 • تماس تلفنی از ساعت 9 صبح الی 18
 • دسترسی انلاین از طریق تیکت به صورت 24 ساعته

ما در ارائه خدمات پشتیبانی خود ، خدمات ما بر حسب درخواست های مشتریانمان  ارائه می شود. و کیفیت و رضایت طرفین برای ما اولویت است.

 

تعرفه پشتیبانی وب سایت Asp.net

تعرفه‌های پشتیبانی وب سایت ASP.NET  ممکن است بسته به شرکت یا تیم پشتیبانی و محدودیت‌ها و امکانات مورد نیاز شما متفاوت باشد.

این تعرفه‌ها براساس عوامل زیر ممکن است متغیر باشند:

1. سطح پشتیبانی:

سطح پشتیبانی مورد نیاز شما می‌تواند متفاوت باشد. برخی از شرکت‌ها یا تیم‌ها پکیج‌های پشتیبانی استاندارد با سرویس‌های اساسی را ارائه می‌دهند، در حالی که برخی دیگر خدمات پشتیبانی پیشرفته‌تر و سفارشی را فراهم می‌کنند.

2. محدودیت‌های زمانی:

بسته به نیاز شما، میزان زمانی که نیاز به پشتیبانی دارید، تأثیری در تعرفه‌ها خواهد داشت. ممکن است برای پشتیبانی در ساعات غیرکاری یا در فرآیندهای اضطراری، هزینه اضافی در نظر گرفته شود.

3. نوع خدمات:

اگر نیاز به خدمات خاصی مانند بهینه‌سازی عملکرد، امنیت، مهاجرت یا توسعه ویژگی‌های جدید دارید، ممکن است هزینه بیشتری دریافت شود.

4. سطح تخصص و تجربه:

تیم پشتیبانی با تخصص و تجربه بالاتر ممکن است هزینه بیشتری داشته باشد. اما این همواره بهتر است که با تیمی کار کنید که توانایی حل مشکلات وب سایت ASP.NET Core را داشته باشد.

بهترین راه برای دریافت تعرفه‌های دقیق، مشاوره و درخواست پیشنهاد قیمت از شرکت‌ها یا تیم‌های پشتیبانی مختلف است. با توجه به نیازها و بودجه خود، با آنها در ارتباط باشید تا بهترین تعرفه را برای شما ارائه کنند.

 

کلام آخر و پیشنهاد نرم افزاری زهیر در پشتیبانی وب سایت Asp.net

 

وب سایت asp.net دارای فریم ورک های متنوعی است. برای اینکه ما بتونیم هزینه پشتیبانی شما رو به صورت دلخواه یعنی ماهانه و سالانه بررسی کنیم ،

ابتدا لازم است وب سایت شما  رو از لحاظ طراحی  ، معماری  نرم افزار و سورس کد کامل بررسی شود و تعرف های مورد نظر پشتیبانی وب سایت Asp.net   را  به شما ارائه دهیم.

 

 

 
 

برای تعرفه پشتیبانی Asp.Net ، میتوانید از مبلغ ماهانه یک میلون تومان   در نظر بگیرید., این مبلغ متناسب با امکانات افزایش پیدا میکند.

 

 

ارسال دیدگاه

برای ارسال نظر لطفا ورود یا ثبت نام کنید.