جزئیات طراحی سایت وکالت

طراحی سایت وکالت

زهیر صفری 1400/10/12 331
لینک کوتاه https://zoheirsoftware.com/z/1a4c667 |
طراحی سایت وکالت,سایت وکالت ,وب سایت وکالت

دنیای امروز دنیای فناوری ارتباطات است و مدت هاست جهان از دریچه ی وب به کسب و کار و زندگی می نگرد . اما رواج گسترده ی ارائه و دریافت خدمات بیشمار اینترنتی علاوه بر وسعت بخشیدن به کسب و کارها و سهولت بخشیدن به دریافت خدمات و تامین نیازها طراحی سایت را نیز وارد مرحله ی جدیدی نموده است به گونه ای که امروزه طراحی سایت تبدیل به امری تخصصی شده و بنا بر مقاصد و مشاغل گوناگون حائز ظرافت هایی است که فقط طراحان حرفه ای به آن واقفند چنان که مثلا طراحی سایت وکالت ظرایف و تفاوت های بسیاری با طراحی سایت روانشناسی یا مشاور املاک دارد که  بسیار مهم هستند و در طراحی باید مورد توجه قرار گیرند.

با توجه به اهمیت و فوریت مسائل حقوقی ، ساخت وب سایت وکالت باید به گونه ای باشد که مراجعین با کمترین اتلاف وقت به مقصود و پاسخ مد نظر خود دست یابند.

طراحی سایت وکالت | وب سایت وکالت | سایت وکالت

طراحی سایت وکالت چه تاثیری بر فعالیت موسسه ی حقوقی دارد ؟

افزایش روز افزون مسائل و مشکلات حقوقی و تمایل افراد به دریافت مشاوره های حقوقی کم هزینه و راهگشا  از سویی و گسترش فعالیت های حقوقی اینترنتی از سوی دیگر باعث شده حتی دامان پاک وکالت نیز از دستبرد کلاهبرداران در امان نباشد. اولین و مهمترین گام برای اعتبار بخشیدن و دفاع از اصالت دانش و تخصص وکلا دقت و به کار بردن نهایت تخصص در طراحی سایت وکلا و موسسه حقوقی معتبر است. در واقع سایت، پیشخوان ، سر در و نماد اعتبار و اصالت موسسه ی حقوقی است که دقت در طراحی آن  از جنبه های مختلف حائز اهمیت است به عنوان مثال طراحی وب سایت حقوقی وکالت باید با گرافیک ساده و بدون المان های دست و پا گیر امکان ارتباط هر چه سریعتر مراجعین را با وکیل مورد نظر فراهم نموده و یافتن پاسخ ها به سرعت و سهولت هر چه تمام تر مهیا باشد . مسلما وقتی هر روز تعداد زیادی مراجعین به محض مراجعه به سایت وکلا و مشاوران حقوقی خاصی به  سریعترین و بهترین پاسخ و راهکار  دست یابند همین موضوع علاوه بر شهرت و محبوبیت سایت به اعتبار وکیل یا موسسه ی حقوقی می افزاید.

 

 در طراحی سایت وکالت به چه نکاتی باید توجه کرد؟

طراحی سایت وکالت | وب سایت وکالت | سایت وکالت

 

دسترسی سریع و آسان

 به طور کلی طراحان سایت های مختلف سعی دارند با طراحی گرافیکی مینیمال و ساده موجبات سرعت و سهولت دسترسی به مطالب مختلف سایت را فراهم کنند و با کد نویسی بهینه به اجرای اعمال مختلف در سایت سرعت بدهند اما نکته ی مهم در طراحی سایت مشاوره حقوقی این است که در این سایت علاوه بر سرعت باید راههایی برای اعتماد سازی برای مراجعین فراهم شود .و طراحی سایت وکالت به شکلی صمیمی و ایجاد امکان اصالت سنجی برای مخاطبان گام مهمی در مسیر اعتماد سازی و اعتبار سایت است

استفاده از قالب طراحی اختصاصی      

هر چند امکان انتخاب قالب های آماده از میان نمونه های فراوان وجود دارد اما طراحی سایت وکالت به دلیل اهمیت بالای امر وکالت و احتمال سو استفاده ی کلاهبرداران از شباهت های ظریف بهتر است در طراحی وب سایت وکلا از طراحی های اختصاصی استفاده شده و حتی المقدور از قالب های آماده پرهیز شود.

 آموزش و پشتیبانی قوی ، سریع و تمام وقت سایت

مسلما وکلا و به ویژه موسسات حقوقی به اهمیت استفاده از تیم حقوقدان حرفه ای و قوی جهت پاسخگویی سریع و موثر 24 ساعته واقفند بنابراین طراحی سایت وکلا و مشاوران حقوقی باید به گونه ای باشد که به راحتی امکان برقراری ارتباط و دریافت مشاوره حقوقی شبانه روزی را مهیا نماید و این امر مستلزم برخورداری از پشتیبان قوی و تمام وقت سایت است.

در طراحی سایت وکالت تنها شکل و شمایل سایت ملاک نیست بلکه نکته ی مهم  ارائه آموزش های لازم و پشتیبانی فنی تمام وقت و سریع  است که باید به بهترین شکل مهیا باشد . چرا که حتی با وجود تبحر و تخصص مشاور حقوقی و وکیل، کاربران از انتظار بی نتیجه برای برقراری ارتباط با سایت یا قطع و وصل شدن های مکرر ارتباط گریزانند بنابراین امکانات پشتیبانی و آموزش از نکات فرعی و بسیار مهم طراحی وب سایت وکلا است .

 

طراحی سایت وکالت | وب سایت وکالت | سایت وکالت

ایجاد امکان نظر سنجی

ایجاد امکان نظر سنجی حقیقی از مخاطبان و نصب ابزار سئو ، امکان ارتباط و تماس تلفنی سریع به شکل گسترده از امکانات مهمی است که حتما در طراحی سایت وکالت باید مد نظر قرار گیرد.

امکان دسترسی به مقالات به روز و کاربردی

نکته ی مهم بعدی در طراحی سایت وکالت ایجاد امکان دسترسی به مقالات مفید و سودمند و البته به روز رسانی آنها با توجه به مسائل مبتلا به جامعه است چرا که روزانه افراد بیشماری برای یافتن پاسخ سوالات حقوقی خود به مقالات سایت های حقوقی مراجعه کرده و مهمتر اینکه ارائه مقالات معتبر در سایت وکلا و مشاوران حقوقی مهمترین شاهراه حضور موفق و دیده شدن در دنیای وب است.

 

درج لوگوی اختصاصی و اعتبار افزایی سایت

المان های شناسایی و اعتبار سایت هم از نکات مهمی است که در طراحی سایت وکلا و مشاوران حقوقی باید مورد توجه قرار گیرد . در پروسه ی طراحی سایت وکالت این مهم از طریق طراحی و درج لوگوی اختصاصی و ارائه مشاوره جهت دریافت سریع نماد اعتماد میسر خواهد شد.

ایجاد امکان دسترسی به پاسخ  پرسش های متداول در مورد مسائل حقوقی روز

قرار دادن پرسش های متداول و پاسخ های کاربردی که در مسائل مختلف حقوقی قابل استناد باشد از نکات ارزشمند و کاربر پسند است که باید مورد توجه وکلا ، مدیران سایت و طراحان قرار گرفته و در طراحی سایت حقوقی مد نظر قرار گیرد . طراحی سایت وکالت  باید به گونه ای باشد که امکان قرار دادن و البته به روز رسانی پرسش های متداول و دسته بندی دقیق آنها برای دسترسی سریع و راحت کاربران مهیا باشد.

طراحی سایت وکالت | وب سایت وکالت | سایت وکالت

امکان ارائه نمونه مکاتبات حقوقی  

امکان ارائه ی نمونه دادخواست ، و درخواست های حقوقی پر کاربرد توسط سایت کمک بزرگی به بسیاری از مراجعین است که باید در هنگام طراحی سایت وکالت اقدامات لازم برای بارگذاری کم حجم و بهینه ی آن ها  و البته دسترسی سریع و دقیق و آسان مهیا شود.

نمایش تعداد بازدیدکنندگان البته به شکل کاملا حقیقی و ایجاد تالار بحث و گفتگو میان کاربران می تواند بر جذابیت سایت و در نتیجه بالا رفتن میزان مراجعه به آن بیافزاید و خالی از لطف نیست که طراحان حرفه ای به ویژه در طراحی سایت وکالت به این مهم توجه داشته باشند.   

توجه به سطوح امنیتی و محافظت از اطلاعات شخصی مراجعان و کاربران

آخرین و مهمترین نکته که در طراحی سایت های مختلف به ویژه طراحی سایت وکالت اهمیت زیادی دارد امنیت سایت است که  سطوح مختلف امنیت و دسترسی به روش های مختلف باید در طراحی لحاظ شود اما به هیچ عنوان باعث سردرگمی و اتلاف وقت کاربر نباشد .

طراحی سایت وکالت | وب سایت وکالت | سایت وکالت

 

طراحی سایت وکالت | وب سایت وکالت | سایت وکالت

ارسال دیدگاه

برای ارسال نظر لطفا ورود یا ثبت نام کنید.