جزئیات طراحی سایت پوشاک

طراحی سایت پوشاک

زهیر صفری 1400/11/09 279
لینک کوتاه https://zoheirsoftware.com/z/f72dca1 |
طراحی سایت پوشاک, طراحی سایت فروشگاه پوشاک,فروشگاه اینترنتی پوشاک,طراحی سایت فروشگاه اینترنتی لباس

 طراحی سایت پوشاک؛برگ طلایی موفقیت در کسب  کار اینترنتی

در عصر تکنولوژی و مشغله های فراوان؛ بسیاری افراد ترجیح می دهند  در وقت و هزینه صرفه جویی نموده و همه چیز از مواد غذایی گرفته  تا پوشاک و موبایل و قطعات خودرو و در یک کلام مایحتاج ضروری خود را از طریق دنیای وب و اینترنت خریداری کنند.
بنابراین سایت اینترنتی فروشگاه به نوعی ویترین و مهمترین بخش کسب و کار فعالان این عرصه است که دقت در طراحی جذاب و کاربردی آن تاثیر چشمگیری در موفقیت کسب و کار خواهد داشت .
نکته ی مهم در این میان توجه به تفاوت هاست.مسلما طراحی سایت پوشاک ظرایف و نکاتی دارد که آن را از سایت خرید و فروش قطعات خودرو یا هر کالای دیگری متمایز می نماید .
بنابراین اگر به دنبال راه اندازی فروشگاه اینترنتی پوشاک هستید نکات ارائه شده در این نوشتار می تواند برای شما مفید و راهگشا باشد.

طراحی سایت پوشاک| طراحی سایت فروشگاه پوشاک| فروشگاه اینترنتی پوشاک | طراحی سایت فروشگاه اینترنتی لباس

 طراحی سایت پوشاک چه اهمیتی دارد ؟

شاید تصور کنید لمس فیزیکی و امتحان کردن لباس در اتاق پرو مهمترین بخش خرید لباس است بنابراین افراد اعتماد چندانی به فروشگاه اینترنتی پوشاک نخواهند داشت اما این تصور اشتباه است .
در دنیای سرعت و تکنولوژی صرف چندین ساعت وقت و هدر دادن انرژی فقط برای خرید لباس کار بیهوده ای به نظر می رسد  از طرفی  با حضور در دنیای وب فرصت طلایی برای  حضور همیشگی و معرفی  موثر و کم هزینه ی کسب و کارتان خواهید داشت .
بنابراین اگر عرضه کننده پوشاک هستید  بهتر است هر چه سریعتر به فکر طراحی سایت فروشگاه پوشاک باشید چرا که این روزها  حضور جذاب  و موثر در دنیای اینترنت  بهترین راه دیده شدن  و شاه کلید موفقیت است.
بنابراین همین امروز با یک متخصص  طراحی سایت فروشگاه اینترنتی لباس تماس بگیرید تا در آینده ای نه چندان دور فروشگاه لباسی به وسعت تمام ایران و حتی دنیا داشته باشید.

طراحی سایت پوشاک| طراحی سایت فروشگاه پوشاک| فروشگاه اینترنتی پوشاک | طراحی سایت فروشگاه اینترنتی لباس

 

 در طراحی سایت پوشاک به چه نکاتی باید توجه کرد ؟

هر چند امروزه قالب های آماده برای طراحی سایت وجود دارد که کاربران مبتدی هم به سادگی می توانند از آنها استفاده کرده و سایت طراحی کنند اما در طراحی سایت پوشاک همه چیز به این سادگی نیست. 
هزار نکته باریکتر از مو وجود دارد که توجه به آنها می تواند کسب و کار شما را از هزاران سایت فروش و عرضه ی لباس متمایز کند بنابراین بهتر است قبل از هر اقدام ابتدا با یک متخصص خدمات ساخت وب سایت و سئو سایت پوشاک مشورت کرده و از همین ابتدا طراحی سایت پوشاک را دقیق و اصولی پیش ببرید.
البته این به معنای طراحی یک سایت شلوغ و پر هزینه نیست بلکه سادگی و کاربردی بودن  و رعایت اصول سئو در  موفقیت سایت بسیار مهم است.
طراحی سایت پوشاک باید به گونه ای باشد که مراجعان خیلی سریع به آنچه به دنبال آن هستند دست پیدا کنند، تنوع مدل ها  و دقت در سایز لباس ها ، قیمت دقیق، امکان مقایسه قیمت ، وجود درگاههای پرداخت آسان و در یک کلام نظم و در عین زیبایی در طراحی سایت پوشاک بسیار مهم است.

 

طراحی سایت پوشاک| طراحی سایت فروشگاه پوشاک| فروشگاه اینترنتی پوشاک | طراحی سایت فروشگاه اینترنتی لباس

فروشگاه اینترنتی پوشاک چه امکاناتی باید داشته باشد؟

  دسته بندی مناسب و اطلاعات دقیق در مورد هر محصول

شما به عنوان فروشنده ی پوشاک مسلما حجم بالایی از لباس در طرح و اندازه متفاوت عرضه می کنید بنابراین طراحی سایت پوشاک باید به گونه ای باشد که هر محصول را به درستی دسته بندی کند به گونه ای که مشتریان به سرعت و سهولت به انواع طرح و مدل محصول مد نظر خود دست یابند.
به علاوه سعی کنید در کنار اطلاعات رایج مانند سایز و قیمت اطلاعات جزئی تر و کاربردی تری نیز  در بخش معرفی محصول خود بگنجانید مثلا اندازه دور کمر ، دور مچ یا میزان آب رفت لباس و مسائلی از این دست.

طراحی سایت پوشاک| طراحی سایت فروشگاه پوشاک| فروشگاه اینترنتی پوشاک | طراحی سایت فروشگاه اینترنتی لباس

 استفاده  از تصاویر بسیار  با کیفیت  و رنگ های جذاب

در دنیای وب و اینترنت همه چیز به تصاویر بستگی دارد چرا که کاربر امکان لمس و پوشیدن لباس را ندارد بنابراین تصاویر باید به حدی واضح و گویا باشدکه مشتری تمام جزئیات را در آن ها مشاهده کند .
در کنار این تصاویر با کیفیت از ارائه توضیحات مفید نیز غافل نشوید . فراموش نکنید در دنیای کسب و کارهای اینترنتی ،زیبایی و صداقت و دقت در ارائه ی محصول  سه ضلع مهم موفقیتند

البته در این مسیر از جادوی رنگ ها نیز غافل نشوید. هماهنگی چشم نواز رنگ صفحه با محصول ارائه شده و استفاده از روانشناسی رنگ در طراحی سایت پوشاک برگ برنده ی شماست .
با استفاده از رنگ های گرم مانند زرد و نارنجی و قرمز می توانید شور و شوق خرید را در میان کاربران افزایش دهید اما همواره از اصل میانه روی غافل نشوید هر گونه افراط و تفریط در استفاده مناسب از رنگ ها می تواند نتیجه ی عکس داشته باشد.

 

طراحی سایت پوشاک| طراحی سایت فروشگاه پوشاک| فروشگاه اینترنتی پوشاک | طراحی سایت فروشگاه اینترنتی لباس

 

پشتیبانی مناسب ، سرعت و سهولت در کار

     یک متخصص حرفه ای خدمات ساخت وب سایت و سئو سایت پوشاک به شما خواهد گفت که سرعت بالا آمدن سایت شما و سهولت در کاربری آن چه تاثیر چشمگیری در موفقیت کسب و کارتان دارد  و مسلما افراد حرفه ای از کدهای ساده و کارآمد در طراحی سایت پوشاک استفاده می کنند که این دو منظور حاصل شود .
اما نکته بسیار مهم دیگری که باید مورد توجه قرار گیرد پشتیبانی مناسب سایت است  . پشتیبانی قوی باعث می شود سایت با کمترین خطا و مشکل مواجه شود  و در صورت بروز مشکل نیز مساله  در سریعترین زمان ممکن حل شود . 

طراحی سایت پوشاک| طراحی سایت فروشگاه پوشاک| فروشگاه اینترنتی پوشاک | طراحی سایت فروشگاه اینترنتی لباس

 

روال خرید باید ساده و سریع باشد

تمام مراحل بررسی ، انتخاب و خرید لباس باید به سادگی چند کلیک انجام شود پیچیدگی در این مسیر می تواند موجب دلزدگی مشتریان شود

از جلب اعتماد مشتریان غافل نشوید

جلب اعتماد مشتریان در دنیای کسب و کار اینترنتی اهمیت ویژه ای دارد و برای افزایش سطح اعتماد علاوه بر ابزارهایی مانند نماد اعتماد الکترونیک، عملکرد شما نیز بسیار مهم است .
پاسخگویی دقیق و شفاف، ایجاد امکان مرجوع نمودن کالا و توضیح شفاف در مورد مسیر سفارش تا دریافت کالا توسط مشتری و البته زمانبندی دقیق برای ارسال کالا  می تواند اعتماد افزا باشد

امکان برقراری ارتباط با گوشی و تبلت

بسیاری از کاربران از گوشی و تبلت برای سفارش کالای مورد نظر خود استفاده می کنند بنابراین طراحی سایت پوشاک باید به گونه ای باشد که محصولات و تمام مراحل خرید به سادگی با گوشی و تبلت قابل انجام باشد.

طراحی سایت پوشاک| طراحی سایت فروشگاه پوشاک| فروشگاه اینترنتی پوشاک | طراحی سایت فروشگاه اینترنتی لباس

هزینه طراحی سایت پوشاک چقدر است؟

هزینه طراحی سایت پوشاک بر حسب اینکه از قالب های آماده در طراحی استفاده شود یا برای هر بخش کد نویسی جداگانه ای صورت گیرد متفاوت خواهد بود .
هر چه از قالب های آماده بیشتر استفاده شود هزینه کمتر است. اگر در آغاز راه هستید بهتر است از یک طراحی ساده استفاده کرده و به مرور سطح سایت را ارتقا دهید اما اگر صاحب کسب و کاری پرسابقه و مطرح هستید بهتر است هزینه ی شایسته ای به طراحی سایت اختصاص داده و از طراحان حرفه ای استفاده کنید .
به هر حال همه چیز به خواست شما و میزان بودجه ای که برای طراحی سایت در نظر گرفته اید بستگی دارد.

اگر به فکر رونق کسب و کار خود و برند سازی  هستید اولین و مهمترین گام تماس با یک گروه حرفه ای طراحی سایت پوشاک است؛ تعلل نکنید.   

 

ارسال دیدگاه

برای ارسال نظر لطفا ورود یا ثبت نام کنید.