آموزش برنامه نویسی

نظرات شرکت کنندگان دوره های آموزشی

حامد عابدی

برنامه ریز پالایشگاه

غریب به ۱۵ سال فعالیت در پروژه های نفت و گاز، پالایشگاهی، پتروشیمی و صنایع فولاد مرا بر آن داشت تا در حوزه نرم افزار خودم را با نرم افزارهای شرکت مایکرو سافت بروزرسانی کنم (که یکی از نیازمندیهای بنیادین کارهای مهندسی نرم افزار و برنامه ریزی دنیای رو به تغییرات گسترده امروز میباشد)، مخصوصا نرم افزارهای Inter active با ساختارهای دیتا بیسی و Application گرا، ….
موهبت خداوند در این راستا مرا به آقای مهندس زهیر صفری رساند.
قبلا نرم افزارهای آموزشی شرکتها و اساتید محترم دیگری را خریداری و استفاده کرده بودم، اما حقیقت موضوع این بود که اون اساتید محترم زمان چندانی برای پاسخگویی برای دانشجویان این رشته متاسفانه نمیگذارند.
موضوعی که خدمات آموزشی آقای زهیر صفری را برای من “متمایز” از اون اساتید محترم سابقم مینمود، این مهم بود که ایشان متعهدانه و دلسوزانه پیگیر مستمر رفع اشکالات و ایجاد یک ساختار مهارت سازی را با دانشجو خود دارند.
هدیه ای که در پایان دوره Sql server و C# application یک دانشجو میتواند از این دوره های این استاد گرامی کسب کند حداقل این است که با دنیای دیتا بیس و اینترفیس بسیار به لحاظ کاربردی یکپارچه شود.
چون من در طول مدت زمان همکاریم با شرکتهای خارجی در پروژه های پالایشگاهی جنوب ایران به عینه مشاهده کردم که شرکتهای اینچنینی بسمت Integration یا یکپارچه سازی پایگاههای داده، اتوماسیون، استفاده صحیح از نفرات متخصص و جلوگیری از بارگذاری اطلاعات بصورت موازی حرکت میکنند.
که در شالوده کلاسهای آقای صفری به این تکنیکها، توانمندیها و مهارتها (بصورت ناخودآگاه) در صورت استمرار، تمرین و تکرار دانشجو اشرف پیدا میکند.
بابت زحمات این استاد گرامی و زمانی که زحمت کشیدند و سئوالات مرا در مدت زمان ۶ ماه پاسخگو بودند کمال تشکر و امتنان را دارم.
سربلند، پایدار و سلامت باشید.
حامد عابدی